×

אודות

לקוחותיי היקרות ומבקרים חדשים, ברוכים הבאים.

האהבה הגדולה לתכשיטים ויצירה התחילה בבית הורי בבאר שבע, עם סיפורים רומנטיים על אבי שהכין לאמי תכשיטים בעבודת יד בתקופת החיזור שלהם. דרכי המקצועית החלה בלימודי תואר באמנות הקולנוע והשתתפות במספר פרוייקטים גדולים בתעשיית הקולנוע בארץ, במקביל התחלתי לחקור את אומנות הצורפות ועיצוב התכשיטים ולמדתי אצל כמה מהמורים הטובים בישראל.
בשנת 2009 ייסדתי את המותג הנושא את שמי עם שותפי לחיים, לימים בעלי, שי. בשנת 2011 סיימתי בהצטיינות התמחות בלימודי גמולוגיה (תורת אבני החן) ויהלומנות. היום, העיצובים שלי מושפעים רבות מהסטיילינג שהיה נהוג בחצי הראשון של המאה ה-20 ומוצג בסרטים מהתקופה שאני אוהבת, לצד אופנה בין לאומית מודרנית ועכשווית. את הקולקצייה תוכלו לראות ולהרגיש גם בחנות הבוטיק שפתחתי בפארק שרונה בתל אביב בקיץ 2014.

תכשיטים קיימים מראשית ההיסטוריה האנושית, הם נצחיים ומספרים סיפור על התקופה בה נוצרו והטבע של האנשים שענדו אותם. הקסם הקטן שמתרחש בין אישה לתכשיט אותו היא עונדת מסקרן ומשמח אותי כל פעם מחדש. תחת תפיסה זו יצרתי קולקצייה ייחודית של תכשיטי זהב משובצים באבני חן ויהלומים לצד קולקציית תכשיטי אופנה ואקססוריז עשירה.

אני חותרת לייצר תכשיטים קלאסיים, אלגנטיים ואציליים שיתאימו לכל אישה, בכל גיל, בכל מקום בעולם.
מאחלת לכם בילוי מהנה בחנות הבוטיק האינטרנטית שלי.
שלכן תמיד,

מירב.

Go Top