×

החזרות והחלפות

מדיניות החזרות והחלפות

מאוד חשוב לנו שתהיי מאושרת עם הרכישה שלך, שירות אצלנו זה ערך עליון ולעולם לא תיתקלי בסירוב לא הגיוני או חוסר רצון לסייע גם אם זה חורג מגבולות תקנון זה.

עדיין, כדי למנוע חוסר הבנה או אי נעימויות נפרט כאן את התנאים. אנו מתנצלים אם מסיבה כלשהי את לא מרוצה, אבל נשמח ביותר כדי לספק אפשרות החלפה או החזרה לכל הפריטים שנרכשו מאיתנו תחת התנאים המפורטים מטה.

תוקף החלפות או החזרות

כל בקשה להחלפה או החזרה תתאפשר בתוך 10 ימים ממועד הוצאת החשבונית עבור לקוחות בישראל ו -20 ימים עבור הזמנות מחו"ל. בישראל, קיימת אפשרות להחליף בחנות הבוטיק שלנו בתל אביב.

מדיניות החלפות והחזרות (חנות הבוטיק שלנו בפארק שרונה, תל אביב)

כל פריט חדש, אשר לא היה בשימוש ונרכש בחנות הפיזית שלנו ניתן להחלפה באותו המקום עם הקבלה המקורית תוך 14 ימים מיום הרכישה. לאחר 14 ימים, לא נוכל להחליף את הפריט.

כל פריט אשר מאושר להחלפה יזוכה ביתרת זכות לרכישה בחנות אשר ניתנת לשימוש בחנות שלנו בפארק שרונה, תל אביב בלבד.

החזר כספי מלא ניתן לקבל תוך יומיים, כפי שהחוק הישראלי בנוגע לתכשיטים מחייב, על כל סחורה ששוויה נמוך מ- 3000 ₪. על הזמנות מיוחדות כגון: מידה מיוחדת, טביעות אצבע וכו', לא ינתן החזר כספי כלל ולא תהיה אפשרות החלפה.

סחורה שנמכרה במחיר מבצע או הנחה ניתן להחליף או להחזיר על ידי אותם תנאים אבל רק עבור המחיר ששולם בפועל ולא על מלוא המחיר של הפריט כפי שמצויין בתג המחיר או באתר החנות.

הפריטים חייבים להיות מוחזרים במצב הניתן למכירה מחדש אחרת לא תתאפר החלפה או זיכוי.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לדחות כל בקשה להחלפה או החזרה ללא הקבלה המקורית.

מדיניות החלפות והחזרות (החנות המקוונת שלנו www.meyravshavit.com)

ניתן להחליף פריטים שנרכשו באתר עד 30 יום מיום הקניה בדואר חוזר או בחנות שלנו בפארק שרונה בתל אביב, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש וכנגד קבלה מקורית או פתק החלפה.

כדי להחזיר פריטים שנרכשו דרך האתר יש לצרף את החשבונית המקורית יחד עם הפריטים כאשר הם נשמרו במצב חדש, לא היו בשימוש וניתנים למכירה מחדש ארוזים באריזתם המקורית.

את הפריטים יש לשלוח בדואר רשום הניתן למעקב למען הבא:

מירב שביט תכשיטים

רחוב דוד אלעזר 6, שרונה, תל אביב.

לאחר קבלת הפריטים ישלח אישור בדואר אלקטרוני מאיתנו, ויועבר קוד שובר זיכוי ייחודי לשימוש בחנות המקוונת שלנו התואם את סכום הפריט המוחלף. תקופת הטיפול בפריט מוחזר לא תעלה על  5 ימי עסקים מרגע קבלת החבילה שלך.

קוד שובר זיכוי לרכישה בחנות המקוונת ישמשו  בעסקה אחת יחידה כאשר סכום עודף אשר לא נוצל, לא יוחזר. תוקף השימוש בקוד שובר הזיכוי לא הוא 30 יום מרגע קבלתו.

הפריט אליו תרצי להחליף ישלח אליך חזרה בדואר רשום ללא עלות משלוח (עבור החלפה ראשונה בלבד של אותו פריט)

ניתן להחזיר פריטים תמורת החזר כספי מלא עד שבועיים מיום קבלתם, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן .

לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח.

תנאים נוספים

אם אחד מהמוצרים שהתקבלו הגיע פגום או נשלח לכתובת לא נכונה, מירב שביט תכשיטים  תישא בעלות המשלוח התקין אליך. שים לב: כל ההחלפות כפופות לזמינות מלאי תוך מאמץ רב לשלוח מוצר רצוי בחזרה אליך בהקדם, אם זאת אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעשות החלפה לפריט בעל ערך דומה או מתן קוד שובר זיכוי לחנות במקרה של חוסר במלאי על פי שיקול דעתנו ובהתייעצות עם הלקוח.

כל החלפת פריט תתבצע פעם אחת בלבד לאותו פריט.

מדיניות תיקונים ואחריות

אנו מציעים שירותי תיקון עבור כל המוצרים שלנו.

תכשיטי אופנה יהיו תחת  אחריות למשך 12 חודשים מיום איסוף הפריט או קבלת המשלוח.

תכשיטים מקולקציית הזהב ואבני החן יהיו תחת  אחריות למשך 12 חודשים מיום איסוף הפריט או קבלת המשלוח.

מדיניות זו אינה מכסה נזק או אובדן הנובע משימוש לא נכון בפריט, מגרימת נזק ייחודי בשוגג או באקראי אשר היא תוצאה של שימוש על ידך.

לכל שאלה נוספת, אנא פנו לשרות הלקוחות שלנו בטלפון 03-6422764 או במייל meyravshavit@gmail.com ואנו נשמח לעזור לכם.

Go Top