אזל חדש

שרשרת אוניקס טביעת אצבע

החל מ: 5,200

שרשרת זהב 14 קראט קלאסית באורך 60 ס"מ עם תליון משובץ באבן אוניקס טבעית יפיפייה בצורה אובלית ועליו מוטבעת בזהב טביעת אצבע של אחד האהובים שלכם.

 

איך זה עובד?

את טביעת האצבע אנחנו לוקחים על דף שעווה מיוחד אותו מחממים בעזרת מייבש שיער עד שקצוות הדף מתחילים לנזול , ברגע זה מניחים את האצבע תוך הפעלת לחץ בינוני למשך 10 שניות ובסופם מרימים את האצבע.
במידה ומדובר בתינוקות עד גיל שנה, אנחנו לוקחים את הטביעה מהקווים שעל כף היד ולכן מטביעים על דף שעווה גדול יותר את כל כף היד. עבור ילדים מעל גיל שנה ולמבוגרים: לוקחים טביעת אצבע מהבוהן ומנסים להטביע שטח גדול ככל שניתן מהבוהן לאורכה ולרוחבה.

קיימות 2 אופציות לאיסוף הטביעה:
• הראשונה והמומלצת ביותר היא להגיע עם האדם שממנו לוקחים את הטביעה לחנות שלנו (ממוקמת בתל אביב, רחוב רב אלוף דוד אלעזר 6 , שרונה), בחנות הצוות המקצועי שלנו יקח מכם טביעות וכעבור שבועיים התכשיט יהיה מוכן לאיסוף עצמי או משלוח לבחירתכם.
• אנחנו נשלח אליכם דפי שעווה בדואר ואתם תטביעו את טביעות האצבע על דפי השעווה ותשלחו אלינו חזרה בדואר שליחים של דואר ישראל לכתובת רחוב רב אלוף דוד אלעזר 6 , שרונה , תל אביב) במידה ובחרתם באופציה זאת:
1. מצורף לרשותכם סרטון המסביר כיצד לקחת את טביעת האצבע.
2. עליכם לציין בהערות מה גיל נותני הטביעה (יש הבדל בגודל דפי השעווה שאנחנו שולחים).

*מגיע עד 21 ימי עסקים

נקי בחירה

קולקציית טביעות האצבע נועדה במיוחד לרגעים החשובים והמיוחדים בחיים בין אם יום נישואים, יום הולדת ולכל אירוע מרגש בו תרצו להפתיע את הקרובים אליכם במתנה מרגשת ואישית

מידות: 1.8 x 1.4 x 0.5 cm
צבע: 

זהב לבן, זהב צהוב

חומר: 

זהב 14 קראט, זהב 18 קראט