×

איתכם לדורות

קולקציית תכשיטי טביעת האצבע נוצרה עבור האירועים המיוחדים בחיינו כמו חתונה, לידה, ימי הולדת, ימי נישואים או כל אירוע משמעותי אחר.

אני מייצרת את תכשיטי טביעת האצבע בשיטה ייחודית, ללא שימוש באמצעים דיגיטליים כך שהתוצאה המתקבלת היא מצד אחד מדוייקת ומהצד השני טבעית ואותנטית כך שניתן ממש להרגיש את כל הפסים של טביעת האצבע מוטבעים על הזהב.

זאת הקולקצייה האישית והקרובה ביותר ללבי. אני בעצמי עונדת טבעת עם טביעת האצבע של בעלי ושרשרת עם טביעות האצבעות של ששלושת ילדי ומתרגשת מזה בכל יום מחדש.

השילוב בין תכשיט יפה ואופנתי לבין טביעת הייחודית והאישית של האהובים שלכם הוא לגמרי המתנה הכי מרגשת שתוכלו להעניק לאחר או לעצמכם, מתנה שערכה הרגשי הרב ישמר למשך דורות.

איך זה עובד?

את טביעת האצבע אנחנו לוקחים על דף שעווה מיוחד אותו מחממים בעזרת מייבש שיער עד שקצוות הדף מתחילים לנזול , ברגע זה מניחים את האצבע תוך הפעלת לחץ בינוני למשך 10 שניות ובסופם מרימים את האצבע.
במידה ומדובר בתינוקות עד גיל שנה, אנחנו לוקחים את הטביעה מהקווים שעל כף היד ולכן מטביעים על דף שעווה גדול יותר את כל כף היד. עבור ילדים מעל גיל שנה ולמבוגרים: לוקחים טביעת אצבע מהבוהן ומנסים להטביע שטח גדול ככל שניתן מהבוהן לאורכה ולרוחבה.

קיימות 2 אופציות לאיסוף הטביעה:
• הראשונה והמומלצת ביותר היא להגיע עם האדם שממנו לוקחים את הטביעה לחנות שלנו (ממוקמת בתל אביב, רחוב קפלן 30, שרונה בקומה ה- 2, יש מעלון ומעלית לעגלות ולנכים), בחנות הצוות המקצועי שלנו יקח מכם טביעות וכעבור שבועיים התכשיט יהיה מוכן לאיסוף עצמי או משלוח לבחירתכם.
• אנחנו נשלח אליכם דפי שעווה בדואר ואתם תטביעו את טביעות האצבע על דפי השעווה ותשלחו אלינו חזרה בדואר שליחים של דואר ישראל לכתובת קפלן 30 שרונה תל אביב, במידה ובחרתם באופציה זאת:
1. מצורף לרשותכם סרטון המסביר כיצד לקחת את טביעת האצבע.
2. עליכם לציין בהערות מה גיל נותני הטביעה (יש הבדל בגודל דפי השעווה שאנחנו שולחים).
3. חשוב לזכור לכתוב בטוש מאחורי כל טביעה את השם של בעל הטביעה.

קולקציית טביעות האצבע שלנו

Go Top